Partner Logo

VITAJTE V SPOLOČNOSTI
PHOENIX Zdravotnícke zásobovanie, a.s.

Profil spoločnostiSpoločnosť PHOENIX Zdravotnícke zásobovanie, a.s. je členom skupiny PHOENIX group, ktorá je na európskom trhu lídrom v oblasti veľkodistribúcie liečiv. Pôsobí v 27 krajinách Európy, kde svojimi nadštandardnými službami a flexibilitou deň čo deň uspokojuje potreby obchodných partnerov.

Spoločnosť vznikla spojením troch distribučných spoločností – FIDES, BIAMA a DRUGIMPEX, ktoré úspešne fungovali na slovenskom trhu s liekmi viac ako 10 rokov. Pod spoločným názvom PHOENIX Zdravotnícke zásobovanie začali na Slovensku pôsobiť od 1. októbra 2004.

Za účelom skladovania a distribúcie disponuje spoločnosť štyrmi expedičnými miestami –strediskami v Bratislave, Zvolene, Nesvadoch a Košiciach. Obchodná činnosť je koordinovaná v rámci troch obchodných centier – OC Západ, OC Stred a OC Východ. PHOENIX aktívne spolupracuje s približne 2000 lekárňami, výdajňami zdravotníckych potrieb a nemocnicami na území celého Slovenska, ktorým ponúka takmer 18 000 tovarových položiek z oblasti liekov, zdravotníckych pomôcok a doplnkového sortimentu. Pre takmer 100 zahraničných a slovenských partnerov zabezpečuje prevádzku ich vlastných alebo konsignačných skladov.
Pri našej každodennej práci sa opierame o bohaté skúsenosti s dôrazom na kvalitu poskytovaných služieb, šírku sortimentu a ústretový prístup našich zamestnancov. Aj vďaka tomu sa PHOENIX stal jedným z najvýznamnejších partnerov lekární na Slovensku.

www.phoenix.sk
Copyright 2013 l Created by Webster, s.r.o.
To Top